Екологічна відповідальність бізнесу

(Публікації в ЗМІ)

(Довкілля і туризм)

Відповідальне ставлення до навколишнього середовища має бути пріоритетом для підприємств та компаній. Чимало компаній добровільно приєдналися до Глобального договору ООН і проголосили про свої принципові позиції щодо збереження довкілля.

Глобальний договір ООН був заснований 1999 року Генеральним
секретарем ООН Кофі Аннаном (1997-2007) заради розповсюдження десяти універсальних принципів стратегії діяльності ділових кіл в усьому світі. Ці десять принципів спрямовані на захист навколишнього
середовища, дотримання стандартів праці, просування прав людини та
протидії корупції. Сьогодні Глобальний договір v це міжнародна
мережа, до якої входять близько 6000 організацій у 130 країнах світу.
Ініціатива Глобального договору в Україні була презентована у 2006
році. Наразі, 123 компанії та організації є членами мережі
Глобального договору в Україні.

GO GREEN (Прямуй на зелене!) є національною кампанією, ініційованою Представництвом ООН в Україні в рамках Глобального Договору. Кампанія ставить за мету заохотити зміни у поведінці суспільства в екологічних аспектах та застосовує двосторонній підхід: інформаційну кампанію та підвищення обізнаності, та національний політичний діалог.

Втім, далеко не всі обіцянки учасників Глобального договору здійснюються. Далеко не всі декларації відповідають реальним потребам екологічної політики. І – далеко не всі підприємства готові взагалі говорити про свою екологічну відповідальність.

Оставить комментарий

Вы должны войти, чтобы оставить комментарий.