Кінбурн: перспективи успішного розвитку

(нотатки до соціально-економічного обґрунтування сталого розвитку Кінбурнського національного природного парку)

Вступ
Колись ця смужка землі вважалася божественною. Легенди розповідають про величний храм богині землеробства та родючості Деметри, про священний гай богині чаклунів і привидів Гекати. Власне, колись сюди приходили поклонятися божествам, за часів скіфів тут жили жреці, а люди не могли просто поселитися. І нині жити [...]

Комментариев нет

Микола Томенко: Ми зупинимо ліквідацію Національного природного парку «Синевир»

10.02.2009 15:04

(Прес-служба, Секретаріат Заступника Голови Верховної Ради України)

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко неодноразово висловлював стурбованість ситуацією, яка склалася на Закарпатті навколо Національного природного парку «Синевир».(далі)

Комментариев нет

В Долині Нарцисів розводитимуть буйволів

Еко.portal.lviv.ua / 18.05.2009 11:40
Рідкісний на сьогодні вид - карпатського буйвола планують розводити на території Долини Нарцисів, що відноситься до Карпатського біосферного заповідника (далі).

Комментариев нет

ХТО ВКРАВ ОЗЕРО СИНЕВИР?

За державу прикро…
Олег Листопад, «Селянська правда», №98, 27 листопада 2008
Так-так, йдеться про те саме унікальне гірське озеро в Українських Карпатах, яке нещодавно визнане одним із семи природних чудес України. Побувавши там, пересвідчився й сам: його прозорі глибокі води у обрамленні багряно-жовто-зеленого лісу викликають захват навіть у найпохмурішу погоду й наймокріший дощ.
Якщо маєте можливість, поспішіть помилуватися [...]

Комментариев нет

Заповідник природи чи бюрократії?

БОГДАН СУШИНСЬКИЙ, «Селянська правда», №19, 24 лютого 2009
Розпалюється конфлікт між природокористувачами Дунайського біосферного заповідника та Державною інспекцією України з охорони навколишнього природного середовища (Держекоінспецією). Він виходить далеко за відомчі межі, оскільки стосується долі майже тисячі жителів Придунайського краю, зайнятих у сфері промислів і туризму. Про це мовиться у зверненні керівництва Дунайського біосферного заповідника.
Дунайський біосферний [...]

Комментариев нет